Ordförande

Martin Laninge
PEAB
Nellickevägen 22
412 63  Göteborg
073-337 16 20 (mobil)
martin.laninge@peab.se

Vice Ordförande

Rasmus Rempling
Chalmers tekniska högskola
Arkitektur och samhällsbyggnadsteknik
412 96  Göteborg
031-772 10 00 (växel)
031-772 20 12 (direkt)
rasmus.rempling@chalmers.se

Sekreterare

Anders Lindvall
Thomas Concrete Group C.lab
Ringögatan 14
417 07  Göteborg
0104-50 50 00 (växel)
0104-50 51 10 (direkt)
anders.lindvall@c-lab.se

Kassör

Fredrik Thunström
Inhouse Tech Göteborg AB
Magasinsgatan 22, vån 2
411 18  Göteborg
031-743 28 80 (växel)
0706-59 68 39 (mobil)
fredrik.thunstrom@inhousetech.se

Ledamöter

Kenneth Wahlqvist
Skanska Sverige AB
Väg och Anläggning
405 18  Göteborg
0104-48 43 87 (direkt)
0706-83 31 55 (mobil)
kenneth.wahlqvist@skanska.se

Magdalena Larsson
Trafikverket
Vikingsgatan 2-4
411 04  Göteborg
0771-921 921 (direkt)
magdalena.larsson@trafikverket.se

Susanne Viberg
Göteborgs Stad Exploateringsförvaltningen – Stora projekt
Box 2258
403 14  Göteborg
031-365 00 00 (växel)
0705-82 68 33 (mobil)
susanne.viberg@exploatering.goteborg.se

Sekretariat Brobyggardagen

Sofia Ilvered
sofia.ilvered@peab.se

Julia Romell
julia.romell@brosamverkan.se

Epost till föreningen

info@brosamverkan.se
eller via formulär »